Instalacje AV

Instalacje AV Instalacje Audio-Video mają szerokie zastosowanie. Oferując doskonałą jakość dźwięku i obrazu, bezpowrotnie wkroczyły w każdą dziedzinę życia. Ułatwiają funkcjonowanie, oszczędność czasu oraz swobodny wypoczynek.

 Profesjonalne instalacje audiowizualne powinny opierać się na sprzęcie renomowanych firm, gdyż to właśnie od odpowiednio dobranych komponentów zależy niezawodność, skuteczność oraz prostota obsługi całego systemu.

 Wszystkie urządzenia wchodzące w skład instalacji należy wybierać indywidualnie, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych inwestora. Osprzęt musi spełniać równocześnie współczesne wymagania techniczne.

 

Instalacje AV w domach..

AV w domach Rozwiązania audiowizualne coraz częściej znajdują zastosowanie w mieszkaniach, budynkach jednorodzinnych oraz w apartamentach. Każdy nowoczesny dom powinien mieć na wyposażeniu system kina domowego.

Omawiana instalacja składa się przeważnie z odtwarzacza DVD lub Blue-Ray, podłączonego do wysokiej jakości telewizora o dużej przekątnej, bądź projektora. Stąd, otrzymujemy idealny obraz w najwyższej jakości HD.

 Nowoczesne kino domowe oferuje wysokiej klasy dźwięk, za który odpowiedzialny jest amplituner. Właśnie do tego urządzenia podłanczane są wszystkie głośniki, rozmieszczone w róznych miejscach pomieszczenia.

 

Instalacje Multiroom..

AV Multiroom Systemy Multiroom umożliwiają podłączenie wielu zewnętrznych urządzeń źródłowych: DVD, zmieniarka płyt, serwer muzyczny, tuner radiowy lub telewizyjny, do kontrolera oraz przesyłanie dźwięku i obrazu do pomieszczeń.

W wybranym pokoju na ścianie zamontowany jest panel, umożliwiający wybór źródła dźwięku podłączonego do kontrolera oraz przesyłanie go do danych głośników, zapewniając przy tym niesamowitą wygodę użytkowania.

Kolejny krok to przydzielenie głośników do konkretnych stref pomieszczeń, takich jak: salon, taras, sypialnia, łazienka czy kuchnia. Aby kolumny głośnikowe nie rzucały się w oczy, są montowane na ścianie lub w suficie.

» więcej

Proponowany system integruje cały zestaw kina domowego. Możemy go rozszerzyć o dodatkowe moduły umożliwiające sterowanie rolet, oświetlenia czy ogrzewania. Funkcje te są zarządzane przy pomocy inteligentnego pilota i stanowią niewymierne udogodnienie, funkcjonalność oraz wygodę użytkowania z poziomu pojedynczego urządzenia.

» mniej

Instalacje AV w szkołach..

AV w szkołach W czasach rozwiniętej elektroniki, coraz częściej w szkołach i na uczelniach wystepuje potrzeba montażu urządzeń, ułatwiających pracę nauczycielom i pozwalającym uczniom wynieść z wykładu o wiele więcej cennych informacji.

 Tablica interaktywna połączona z komputerem i projektorem stwarza multimedialne środowisko pracy. Zwiększa się efektywność nauki, gdyż nauczyciel prowadzący zajęcia skupia uwagę uczniów na danej treści.

 Wizualizer to urządzenie, które zastępuje obecnie konwencjonalne rzutniki przeźroczy. Umożliwia pokaz obiektów trójwymiarowych oraz jest kompatybilny z projektorem, każdym telewizorem lub innym odbiornikiem.

» więcej

 Projektor multimedialny jest aktualnie najczęściej spotykanym i najchętniej wykorzystywanym narzędziem do pracy. Wyświetla on obraz z podłączonego urządzenia w najwyższej jakości, praktycznie na każdej powierzchni płaskiej.

 Nowoczesne urządzenia stworzone dla edukacji, przynoszą nieocenioną pomoc dla nauczycieli oraz prelegantów, którzy pragną przekazać jak najwięcej wiedzy swoim słuchaczom, oddziałując na nich multimedialne i uatrakcyjniając zajęcia.

» mniej

Instalacje AV we firmach..

AV we firmach Jeszcze kilka lat temu podczas spotkania biznesowego wystarczało, aby sala konferencyjna posiadała krzesła, stół oraz blat do pisania, a projektor i rzutnik były czymś luksusowym. Współczesnie wymagania są o wiele większe.

 Sala konferencyjna stała się obecnie wizytówką firmy, dlatego warto przywiązać szczególną uwagę, aby była w pełni profesjonalnie wyposażona. To właśnie w tej sali będą odbywać się istotne spotkania firmowe i biznesowe.

 Współczesny sprzęt konferencyjny oferuje możliwość przeprowadzania konferencji na odległość np. między oddziałami firm. Ponadto, jeżeli będziemy zapraszać gości z zagranicy, istotnym elementem jest system tłumaczeń.

» więcej

 Kolejnym bardzo ważnym aspektem dobrze przeprowadzonej konferencji jest odpowiednie nagłośnienie pomieszczenia. Dźwięk powinien brzmieć tak, aby każdy uczestnik spotkania mógł prawidłowo usłyszeć prowadzącego. Dodatkowym, interaktywnym elementem wyposażenia nowoczesniej sali konferencyjnej jest dotykowy panel do ankiet.

» mniej

Instalacje AV w klubach..

AV w klubach Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż instalacje Audio-Video w pubach, dyskotekach czy mniejszych barach są czymś, bez czego lokal nie mógłby istnieć. To podstawa ich rentownego prosperowania.

 Klient odwiedzający jedno z wyżej wymienionych miejsc, chce poza wypiciem przysłowiowego "drinka" zrelaksować się przy dobrej muzyce dj-a,
a czasami doznać emocji przy długo oczekiwanym wydarzeniu sportowym.

 Nagłośnienie wspomnianych lokali musi być w pełni profesjonalne, gdyż w przeciwnym wypadku obiekt nie będzie mógł właściwie spełniać swoich funkcji użytkowych oraz stanie się mniej atrakcyjny dla potencjalnych klientów.

» więcej

 Dla każdego typu pomieszczenia oferujemy właściwy sprzęt, indywidualnie dostosowany do specyfiki użytkowania. Wszystkie urządzanie muszą być zintegrowane w taki sposób, aby zapewniały najwyższą jakość dżwięku. Osiągamy takie rozwiązania, które minimalizują całkowite koszty oraz maksymalizują funkcjonalność zastosowanej instalacji.

» mniej

Instalacje AV w restauracjach..

AV w restauracjach Nagłośnienie lokalu gastronomicznego to jeden z podstawowych elementów restauracyjnego wyposażenia. Ludzie preferują przebywanie w miejscach, w których czują się komfortowo. Wówczas chętniej korzystają z oferty lokalu.

 Każdy restaurator marzy o stworzeniu wyjątkowej atmosfery dla swoich klientów. Niedostatecznie dobrej jakości dźwięk, znacznie obniżyłby standard obiektu, gdyż goście poszukują restauracji o miłym i melodyjnym klimacie.

 Kompleksowe wyposażenie składa się z głównego panela, który umożliwia wybór utworu z osobna dla poszczególnych sal oraz precyzyjnie dobranych kolumn głośnikowych. Do panelu mają dostęp tylko pracownicy restauracji.

» więcej

 Właściwe przygotowanie sprzętu używanego do nagłośnienia restauracji sprawia, iż możemy podzielić lokal na część koncertową, taneczną oraz konsumpcyjną z wydzielonymi cichymi lożami dla gości, którzy prowadzą konwersacje. Atutem jest fakt, iż sprzęt dostępny jest w różnej gamie kolorystycznej, dzięki czemu pasuje pod stylistykę wnętrza.

» mniej

Co oferują systemy Audio-Video ?

 • Doskonałą jakość dźwięku i obrazu z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń.
 • Profesjonalne systemy nagłośnieniowe wraz z obróbką dźwięku.
 • Zarządzanie instalacją poprzez różnorakie urządzenia końcowe.
 • Niezawodne i niezbędne wyposażenie nowoczesnych obiektów.
 • Indywidualny dobór sprzętu zgodnie z oczekiwaniami klienta.
 • Urządzenia Video: ekrany LCD/LED, ekrany plazmowe, projektory, wizualizery, tablice interaktywne, panele sterujące.
 • Urządzenia Audio: wzmacniacze, miksery, kolumny głośnikowe, mikrofony, transmitery.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy SAT-SYSTEM ?

 • Zapewniamy projekt systemu Audio-Video, dostarczamy urządzenia oraz gwarantujemy ich serwis.
 • Oferujemy profesjonalne pomiary akustyczne za pomocą specjalistycznych narzędzi, oceniając charakterystykę dźwiękową.
 • Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie. Zarówno do sprzedaży detalicznej, jak i kompleksowej realizacji.
 • Możemy wyposażyć praktycznie każde pomieszczenie lub obiekt w instalację multimedialną, według Państwa preferencji.
 • Na bieżąco poszerzamy swoją wiedzę, aby zaproponować Państwu najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania.
 • Każdą instalację AV analizujemy tak, aby klient był w pełni zadowolony z efektów naszej pracy.
 • Oferujemy sprzęt pochodzący od światowej klasy producentów, gdyż jest on wyjątkowo łatwy w obsłudze i konserwacji.
 • Kierujemy się dynamiką i ekspresją dźwięku, korelując je tak, aby prezentowany obraz był najwyższej jakości.
 • Po zakończeniu montażu szkolimy personel z zakresu obsługi systemu i wszystkich funkcji w nim zawartych.