Transmisja bezprzewodowa

 Transmisja bezprzewodowaTransmisja bezprzewodowa umożliwia błyskawiczny przesył wysokiej jakości sygnału wizji oraz danych na większe odległości, z wykorzystaniem odpowiedniego rodzaju pasm, które tworzą bardzo szybki link napowietrzny.

 Rozwiązanie to pozwala usprawnienić pracę, zmniejszyć koszty, a także uniknąć ingerencji w strukturę budynków i przeprowadzania niepotrzebnych prac związanych z tradycyjną instalacją opartą na przewodach kablowych.

 Transmisję bezprzewodową można zintegrować z systemem monitoringu oraz wewnętrzną siecią firmową. Wówczas zmniejszamy koszty instalacji oraz zwiększamy wydajność transmisji, eliminując jednocześnie ryzyko awarii.

 Szereg zabezpieczeń pozwala na transmisję materiałów tajnych, które są przeznaczone do wglądu tylko przez upoważnione osoby. Mamy pewność, iż poufne informacje, nie trafią w ręce niepowołanych osób. Bezpieczeństwo jest zagwarantowane na kilku poziomach. Nie istnieje możliwość niekontrolowanego odczytania przesyłanych informacji.

 Zastosowanie nowoczesniej transmisji bezprzewodowej wyklucza konieczność instalowania metrów przewodów, łączników i innych elementów tradycyjnej instalacji. Otrzymujemy realną oszczędność finansową oraz czasową. Ponadto, rozwiązanie to jest bardziej komfortowe i funkcjonalne - ułatwia bezproblemowy i  szybki przesył wszystkich danych.

Co oferują systemy transmisji bezprzewodowej

  • Niskie koszty instalacji systemu transmisji bezprzewodowej w porównaniu z tradycyjnymi systemami.
  • Rozbudowany system zabezpieczeń, najwyższa ochrona przesyłanych danych.
  • Minimalne ryzyko awarii oraz niski koszt ich usuwania.
  • Możliwość przysłania informacji na znaczne odległości.
  • Zwiększenie szybkości przesyłania informacji.
  • Łatwa i tania rozbudowa.